ONLINE LEKCE

Vážení klienti, z důvodu nového nařízení vlády je naše Studio na 14 dní zavřené. Abychom mohli i nadále společně cvičit připravili jsme pro Vás online lekce.
První startovací lekce začíná dnes 14.10. v 19.30 hod. a je ZDARMA.

ZRUŠENÍ REZERVACE- 6 hod předem, poté lekce propadá (penalizace)! Případné omluvy prosíme tedy včas!

Naše online lekce budou probíhat přes Google Meet. Abychom si lépe užili celou online lekci a vy se mohli pohodlně a rychle připojit, zde je jednoduchý návod jak na to:

    1. Po příhlášení na lekci (klasicky přes náš online systém) obdržíte odkaz na email (5-10 min. před začátkem lekce). Platební údaje vám přijdou e-mailem - platba převodem - NUTNÉ při zadávání platby UVÉST zaslaný VARIABILNÍ SYMBOL. Platbu je možné uhradit i z vaší pernamentky, MULTISPORT karty bohužel nelze využít.
    2. Otevřete odkaz (kliknutím) a dostanete se na uvodní obrazovku Google meetu. (Pokud máte vlastní Google účet, Meet se automaticky připojí přes něj, pokud nemáte Google účet - Meet vás vyzve k vyplnění jména.) Prosíme všechny, kteří se budou připojovat na online lekci - VYPNOUT KAMERU A MIKROFON. Jinak by zvuk nebyl čistý, a lektorka by nebyla dostatečně slyšet.
    3. Po vypnutí mikrofonu i kamery (zčervenají) se připojíte na danou lekci pomocí tlačítka připojit se.
    4. Po vstupu na online lekci si nastavíte uspořádání obrazovky, aby jste viděli jen lektorku a to přes další nastavení - změna rozvržení-výběr.

video návody:

 

V případě problému s emailem se můžete přihlásit k online lekci pomocí anonymního okna - kliknutím na "připojit se ke schůzce" pravým tlačítkem myši.

Scroll to Top